Број на оглас: 3009549
Објавен на: 02.08.2020, 11:07
1 / 9

Fiat Brava 1.9JTD 2001god. reg. do 18.07.2019

1.800 €
Марка:
Fiat
Модел:
Brava
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- fiat brava 1.9jtd
- 74kw
- racen menuvac
- servo volan
- dvozonski klimatronic
- elektricni stakla
- radio CD
- Airbag
- ABS
- SRS
- ASC(sistem za prolizgavanje)
- sedista so podesuvanje po visina i dlabocina
- registrirano do 18.07.2019 godina
-telefon za kontakt 078 666 383