Број на оглас: 3009001
Објавен на: 03.03.2019, 11:55
1 / 6

SE PRODAVA MERCEDES AVANGARD E 290 D TURBO

2.650 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 290
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba ne trosi kapka ulje registirana cela godina ima zelen karton godisen klimata funkcionira oprema full