Број на оглас: 3008667
Објавен на: 30.05.2020, 11:27
1 / 5

Se prodava Opel Vectra

2.000 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, so centralna brava, ele. podizaci, ABS, novi gumi. I ima zelen karton