Број на оглас: 3008665
Објавен на: 18.08.2019, 17:47
1 / 8

*** Suzuki Swift 1.3 4X4 ***

3.500 € Цената е фиксна
Марка:
Suzuki
Модел:
Swift
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Suzuki Swift 1.3 4x4 2006godina
Pominati 125000km
Redovno servisirano
Registrirano do 08.10.2019
Proverka po vasha zhelba
Mozhe da se proba vo sekoe vreme
POVEKE INFO NA 077713478