Број на оглас: 3008536
Објавен на: 17.03.2019, 09:29
1 / 4

MERCEDES S320 CDI FULL OPREMA

4.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
204 kw / 277 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MERCEDES S320 CDI SO FULL OPREMA
KOLATA JE SACUVAN REGiSTİRAN DO 14-09-2019. Napraven Golem Servis
4 zimski gumi so felgi