Број на оглас: 3008332
Објавен на: 13.11.2018, 17:11
1 / 7

Se prodava Opel Corsa DISEL 1.3 CDTI

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa DISEL 1.3 CDTI.
kOLATA E KAKO NOVA-VREDI DA SE VIDI.
SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.