Број на оглас: 3007759
Објавен на: 09.11.2018, 10:56
1 / 3

Sporet na drva Caloreks

2.400 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sporet na drva so rerna ne koristen 5 6 godini.Trajnozareci