Број на оглас: 3007714
Објавен на: 22.01.2019, 09:14
1 / 1

Градежен плац за куќа кај РЕПЛЕК

65.000 €
Квадратура:
796 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


На исклучително мирна локација одличен плац за изградба на семејна куќа во близина на фабрика Реплек.

Дозвола за градба, целосно средена документација, чист имотен лист, овозможена вода, струја, канализација. Маркица за градба со димензии O=110 h=8.5

Документација средена до нотар!

Цена 80 евра за метар квадратен