Број на оглас: 3007390
Објавен на: 20.04.2019, 12:13
1 / 4

Se prodava Mercedes 300d !

650 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
300
Година:
1986
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za Restavracija.