Број на оглас: 3007388
Објавен на: 20.04.2019, 12:13
1 / 8

Opel Omega 2.5d !

900 €
Марка:
Opel
Модел:
Omega
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2017
Сила на моторот:
97 kw / 132 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Lamela e slaba inaku se drugo e dobro.
Za zamena 1100e.