Број на оглас: 3007300
Објавен на: 20.04.2019, 11:00
1 / 12

PEUGEOT 407 2.O HDI 136ks ***SPORT**

3.750 €
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANO DO 20 02 2020 GODINA
**PEUGEOT 407
**2.0 HDI
**100kw --136ks
**GODINA 2004
**KM 212000

-ABS ESP
-DVOZONSKI KLIMATRONIK ispravna
-CENTRALNA
-ELEK. STAKLA
-ELEK.RETROVIZORI
-BORD KOMJUTER
-TEMPOMAT
-2 ORIGINALNI KLUCA
-SENZOR ZA DOZD
-SENZORI ZA SVETLA
-HALOGENKI ZA MAGLA
-KOZEN ENTERIER
-LIENI BANDASI ORGINAL 17ki
- I MNOGU DRUGA OPREMA
-SO SERVISNA KNISKA


KOLATA E UVEZENA OD SLOVENIJA SO VOZENJE