Број на оглас: 3007046
Објавен на: 14.11.2018, 17:44
1 / 10

MERCEDES ML 320 CDI

11.999 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES ML 320 CDI 2006 god.voziloto sega e doneseno od SVAJCARIJA.servisirano komplet diskovi plocki ulje filtri.site 4 gumi se novi.CELA GODINA REGISTRIRANA....TEL.078284552.....za zamena druga e cenata....