Број на оглас: 3006915
Објавен на: 09.07.2020, 01:26
1 / 11

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 105KS ...REGISTRIRANO ...PERFEKTNO..

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* se prodava audi a3 disel odlicen motor 1.9 105ks
* registriran do 09 2020 + zelen karton
* klimatronik (ispraven)
* novi gumi 2018
* smeneto set filtri ulje zategaci vodna pumpa
* dokaz za servis kompleten so e napraven
* na lice mesto ke se uverite za voziloto dosta zacuvano i odrzuvano...
* cena po dogovor mob 076 796 703 na ovoj broj zvonete pozz..