Број на оглас: 3006866
Објавен на: 20.10.2018, 07:48
1 / 10

Se prodava alfa romeo 146 1.9 jtd

1.050 € Цената не е фиксна 1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 146
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
71 kw / 97 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava alfa romeo 146 1.9jtd 2000 god.nov akumulator novi predni gumi vo super sojstojba povejce info na 076 479 372