Број на оглас: 3006716
Објавен на: 20.10.2018, 07:49
1 / 2

Kamin

8.000 МКД Цената не е фиксна 9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamin od dobosi vio top sostojba povejke info na 076 479 372