Број на оглас: 3006702
Објавен на: 25.05.2019, 17:44
1 / 9

TOURAN 1.9 TDI

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prekrasen TOURAN so najdobar motor 1.9 tdi 77kw.So realni 317.220 kilometri .Registriran do 12.01.2020 god.so zelena karta.So atestirani zatemneti stakla, ,atestirana kuka .Ful oprema nema sto nema.Domacinski cuvana kola.Za site informacii okolu cenata slobodno javete se na telefonskiot broj.