Број на оглас: 3006654
Објавен на: 13.12.2018, 12:38
1 / 10

Samsung Galaxy C5 - Gold .. 32GB

7.500 МКД 8.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
C5
Боја:
Gold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy, model C5...Telefonceto e vo top sostojba, bez nikakov problem, kupen e od AMC prodavnica, raboti na sekakvi mrezi, Dual sim..Baterija odlicna !
Nema nikakva fizicka povreda, bez grebnatinka, non-stop cuvan vo maska + zastitno staklo.
Original polnac + slusalki..