Број на оглас: 3006585
Објавен на: 21.06.2019, 17:40
1 / 3

Stan vo KRUSEVO R.MACEDONIA

1 €
Број на соби:
2
Квадратура:
53 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Nikola Gjurkovik70

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Krusevo na
Ul. ,,Nikola Gjurkovik” 70 / Krusevo
Cena: po dogovor
Kvadratura na stanot: 53m2
Telefoni za Kontakt: 070-228-388 / 070-623-456
Lice za kontakt: Niko