Број на оглас: 3006357
Објавен на: 05.05.2019, 15:58
1 / 4

Tenda

300 €

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Вид на оглас: Се продава


Tenda 20 m2 I cador amstel
Siroka 4 m
Dolga 5 mPoveke info na 077 626 006