Број на оглас: 3006000
Објавен на: 14.06.2019, 10:23
1 / 5

MV AGUSTA F4 2013

9.500 € Цената е фиксна
Марка:
MV Agusta
Вид:
Спортски
Година:
2014
Модел:
F4 2013 HANDMAKE
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


MOTOROT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA KAKO NOV..
CENATA E ZA KES I ZA SERIOZNI KUPUVACI

Потврден огласувач
 Noelias Auto Plac Resen