Број на оглас: 3005977
Објавен на: 04.03.2019, 15:52
1 / 3

ГАРНИТУРА - ЦРНА ЕКО КОЖА

250 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


ВИЗУЕЛНИ ЗАБЕЛЕШКИ ПО КОЖАТА НА СТРАНИЧНИТЕ ПОДПИРАЧКИ.