Број на оглас: 3005935
Објавен на: 15.03.2019, 13:03
1 / 3

Нова кујна Lesnina / Nova kujna Lesnina

2.000 € Цената не е фиксна 2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова, некористена кујна од Lesnina, без бела техника, со гратис гранитен умивалник.
Бојата е капучино, со елементи за вградени фурна, плотна, аспиратор и машина за садови.
Димензии - долни елементи 4 м, висечките елементи 3,5 м.
Цената е по договор.