Број на оглас: 3005922
Објавен на: 26.05.2020, 19:48
1 / 6

Se prodava

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, poseduva klima, centralna brava, ABS, enterier kao nov, odraden mal I golem servis bez ulaganje.