Број на оглас: 3005914
Објавен на: 28.03.2019, 11:08
1 / 3

Елемент за бања / Element za banja

8.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мебел за бања

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов елемент за бања заедно со огледало и монтирана чешма.
Димензии на елементот
- висина 69 цм
- ширина 46 цм
- длабочина 29 цм
Цена само за елементот со огледало, без чешма е 5500 ден.