Број на оглас: 3005888
Објавен на: 12.02.2019, 10:33
1 / 8

Lada niva

1.450 € 1.600 €
Марка:
Lada
Модел:
Niva
Година:
1984
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plin atest
Registracija istecena pred nekoj den
Gumi novi
Kuka euro
Sedista od golf ...