Број на оглас: 3005651
Објавен на: 17.04.2019, 12:49
1 / 8

Prodavam Mercedes E220

1.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
450000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo izvonredna sostojba,registrirana do frvruari 2020,potrosnja od 5 do 6 litri na 100 km.