Број на оглас: 3005625
Објавен на: 05.05.2019, 08:31

Se prodava plac-niva vo s.Nova Breznica

1 €
Квадратура:
1750 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac-niva od 1750 m2 pred s.Nova Breznica blizu glavniot pat so cist imoten list.Cena po dogovor.Za informacii na tel.071/210-995 Ilco.
Informacii na tel.071/210-995 Ilco
Informacii na tel.071/210-995 Ilco
Informacii na tel.071/210-995 Ilco
Informacii na tel.071/210-995 Ilco
Informacii na tel.071/210-995 Ilco