Број на оглас: 3005504
Објавен на: 05.06.2020, 08:01
1 / 8

se prodava

2.400 € Цената е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba i od oprema poseduva klima, servo, ABS, centralna brava, novi gumi. motorot e 1.9 jtd. voziloto e max socuvano