Број на оглас: 3004523
Објавен на: 03.09.2018, 17:58
1 / 12

VW CADDY 1.6TDI 2012god / 071/909/179-MITKO

1 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW CADDY 1.6 TDI 2012 godina so kompletna servsna kniska uvezena od holandija pred pola godina vo besprekorna sostojba voziloto e kombinirano patnicko i tovarno zadnite sedista se sobirat nanapred za pogolem tovaren prostor .Za poveke informacii pobarajte ne na 071-909-179 Mitko Zifovski