Број на оглас: 3004435
Објавен на: 21.05.2019, 17:34
1 / 6

Opel corsa c 1.8 TNG

2.900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opel Corsa C 2005g 1.8 benzin/plin (uste godina I pol garancija) 92kw 125 ks Napraven golem servis na 154.000 km Smenet set rebrast kais, spirali, jabucici, ulje, site filtri idr.. 4 glanc novi gumi all season.. Ima pominato 160.000 km Registrirana do 20.11.2019 folii so atest Oprema: tempomat klimatronik greači na sedišta, retrovizori podesuvanje na volan i sedišta komandi na volan, svetla, retrovizori. Moze proverka kade sakate info na 077554791 ZAMENA samo za e46 benzin