Број на оглас: 3004434
Објавен на: 25.02.2021, 18:30
1 / 1

Akvarium za krapovi, ribarnica

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава одличен аквариум со:
- пумпа за воздух
-мрежа за вадене на риби
-апарат за повремена работа на пумпата за воздух