Број на оглас: 3004209
Објавен на: 16.05.2019, 19:40
1 / 2

Originalni igri za PS4

1.200 МКД
Mile
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава


Site igri se bukvalno kako novi, vo odlicna sostojba i bez nikakvi grebanici.

- Fallout 4 Steelbook edition - 1200
- PES 18 - 1200
- Fifa 18 - 1200
- Fifa 17 - 500
- Dishonored 2 NOVA, neotpakuvana - 1000
- Mass Effect Andromeda - 1000