Број на оглас: 3003776
Објавен на: 31.01.2019, 18:45
1 / 8

Se izdava stan vo zgrada promaja Stip

12.000 МКД
Број на соби:
3
Квадратура:
64 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Bboris Kidric

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava trosoben namesten stan vo zgrada promaja na 2 sprat za 4 studenti ili familija.
Mob za kontakt 078/390 770