Број на оглас: 3003555
Објавен на: 13.04.2021, 11:29
1 / 12

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
270 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
2001 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Kostadin Bodin br.66

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66.
ЦЕНА- ПО ДОГОВОР.
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН : 072-216-890