Број на оглас: 3003470
Објавен на: 14.07.2019, 09:19
1 / 5

DVOSPRATNA KUKA VO N.PINTIJA NA SAMIOT BULEVAR

По Договор
Број на соби:
8
Квадратура:
240 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Boris Trajkovski

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dvospratna kuka na dva sprata so dva vleza so komplet dokumenti