Број на оглас: 3003291
Објавен на: 19.01.2019, 23:48
1 / 7

Doogee Y6 Max PHABLET

6.500 МКД
Марка:
DOOGEE
Модел:
Y6 MAX
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Целосна опрема,плус футрола,одличен телефон.