Број на оглас: 3003207
Објавен на: 08.04.2021, 18:30
1 / 12

СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

7.500 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
1
Квадратура:
40 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2005
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Моински пат б.б Гевгелија (до бивша касарна)

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 25/40/100м2Напомена;
Kомплетно сe опремени со нов мебел,комплетен трпезариски и кујнски прибор и постелнини.Има сопствен паркинг со видео надзор.Греењето е на струја со клима уреди и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 120/130/200еур месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јове 070218183
Apartments for rent in Gevgelija 40/50/100 m2, for All are available with livingroom,kitchen and bathroom.The furniture is new withkitchen utensils and and bed linen . Price per month 130e