Број на оглас: 3002825
Објавен на: 26.05.2019, 10:42
1 / 10

ДВЕ КУЌИ - ЕДЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

1 €
Број на соби:
14
Квадратура:
1400 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
1400 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Марксова 91; Марксова 93;

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат куќи на улица Марксова бр 91, Марксова бр 93 и со вкупна површина од 1400 м2. На плацот има три куќи и два деловни објекти.
Комплетниот плац има излез на две главни улици и е погоден за високоградба!

Цена по договор

Телефони за контакт
075/376 947
078/601 549