Број на оглас: 3002784
Објавен на: 15.05.2019, 10:14

Деловен простор

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен простор на повеќе локации во Кочани: 2 во строгиот центар (65 м2 и 70м2), 1 кај пазарот (28м2) и 1 во Сиви Дом (114 м2). Сите се во одлична состојба. Подетални инормации на телфонскиот број за контакт. Цена по договор.