Број на оглас: 3002700
Објавен на: 13.12.2018, 23:29
1 / 12

OPEL ZAFIRA 1.9 2005G 88KW

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ZAFIRATA E DONESENA OD ŠFAJCARSKA 🇨🇭🇨🇭🇲🇰🇲🇰SO PLATENI DAVAČKI DO REG REALNI KLM SERVISNA KNIŠKA DO POSLEDAN KLM KLIMA MOTOR RABOTAT PERFEKTNO DVA KLUČA 7 SEDIŠTA BEZ NIKAKVA INTERVENCIJA NO POLIR NI HEMISKO PRAENO MOŽE DA SE VIDI PROBA VO SEKOE VREME