Број на оглас: 3002509
Објавен на: 23.05.2020, 14:36
1 / 1

SHTRAF ШТРАФ za bandaz kola M12 X 1.5 19mm

100 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


M12 X 1.5 19mm
4 strafa za aluminiumski bandaz, odgovara na BMW, ford