Број на оглас: 3002328
Објавен на: 18.03.2019, 17:32
1 / 7

HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 2003 GOD 4×4

4.200 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Terracan
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PREKRASEN JEEP HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4×4 SO NAJFUL OPREMA 2003 GODINA. MAXIMALNO SACUVANO KOMPLETNO SERVISIRAN.