Број на оглас: 3001908
Објавен на: 26.06.2020, 22:46
1 / 8

NOKIA C3-01 TOUCH AND TYPE

1.500 МКД
Марка:
Nokia
Модел:
C3-01
Боја:
Silver
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Mobilniot e solidno sočuvan kombiniran e na kopčinja i na dopir na ekran. Podržuva i Wi-Fi so nego odi i originalna NOKIA od eBay zaštitna maska i rezervni 4 foliji za tačot.
Podetalni Informaciji za telefonot na sledniov link : https://www.gsmarena.com/nokia_c3_01_touch_and_type-3525.php
.....................PRODADEN........................
.....................PRODADEN........................
.....................PRODADEN........................