Број на оглас: 3001745
Објавен на: 09.11.2018, 20:22
1 / 12

Се издава целосно наметен стан во строгиот центар, Струмица.

300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
130 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2014
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ленинова 1

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Станот е на два спрата. На долниот кат има салон со трпезарија и кујна, мала тераса со летна кујна. На долниот кат има уште две соби и големо ВЦ со када. На вториот кат има уште две големи соби, остава, помало ВЦ со туш кабина и голем балкон.Станот е со бесплатен интернет и кабeлска.