Број на оглас: 3001274
Објавен на: 16.12.2018, 12:31
1 / 5

MAN TGA EURO5

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava MAN TGA 18.440 2006godina EURO 5.
Vo odlicna sostojba,full oprema,manuelen menuvac,odlicni gumi,vredi da se vidi...