Број на оглас: 3001166
Објавен на: 26.09.2020, 23:50
1 / 7

BEATS SOLO 3 WIRELESS bluetooth

9.000 МКД Цената не е фиксна 10.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam novi neotpakovani original bluetooth slusalki BEATS SOLO 3 WIRELESS gloss white boja.
Fast fuel polnenje 5min-3h slusanje
40h slusanje muzika polna baterija
Vgraden mikrofon za povici
Plus opcija za povrzuvanje so kabel
Cena na novi 18.490 vo istyle
https://istyle.mk/beats-solo3-wireless-on-ear-headphones-mk.html?color=474