Број на оглас: 3001109
Објавен на: 26.11.2018, 11:09
1 / 7

Mercedes - Benz E 250 Blue Efficiency 2009 god

15.499 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 250
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes E 250 CDI Blue Efficiency
KM 211000
Registriran so zelen karton do
23.01.2019 god
Socuvan mnogu
Ful oprema
Moze zamena