Број на оглас: 3001077
Објавен на: 14.11.2018, 17:49
1 / 7

seat

2.800 €
Марка:
Seat
Модел:
Alhambra
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
35000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


seat alhambra
1.9 tdi 116ps
registriran za 7 dushi
registracija 31.07.2019
euro kuka atestiran
4 novi gumi
klima tronik
vebasto
moze i zamena
golf bmw mercedes