Број на оглас: 3000934
Објавен на: 27.03.2020, 01:38
1 / 1

ELEKTRONSKI CIGARI

599 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Вид на оглас: Се продава


Електронски цигари 1.100 mAh
Сетот содржи
- 1 Електронска цигара
- Резервен греач
- Гратис течност
Испраќам по Курир Брза Пошта
контакт тел 070-288-106