Број на оглас: 3000751
Објавен на: 11.05.2020, 14:26

KUPUVAM OTKUPUVAM AVTOMOBILI SO KES !

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OTKUPUVAM VOZILA PO REALNI CENI , Audi a4,a5,a6,a7,a8 OD 2008-2018... VW GOLF 5,6,7 ... VW PASSAT B6 B7 B8 2006-2018 ... MERCEDES E220 250 E350 2009-2018 S